GODEJ. - Mateusz Ledwig | Książka

Dostępność: duża ilość
Cena: 50,00 zł 50.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis
GODEJ. "W trudnej relacji lub po rozstaniu" to Słowniczek, kery pomoże Ci głośno ryknąć i zrozumieć jak ftoś na Ciebie rycy w związku.

Oddaję na Wasze ręce tego mojego małego kochanego bajtla, tego mojego dzidziusia, Brajanka najukochańszego, pierwszą książkę, a właściwie, słowniczek, potoczny, słowniczek ślonskiej godki.

Jest bardzo specyficzny, każda litera alfabetu to jedno słowo, z opisem i przykładem użycia. W tej książeczce wszystkie słowa odnoszą się do relacji w związku, tej trudnej, obecnej, albo zakończonej, z ... EX. 

Książka to zimny prysznic, ukojenie, drops na zranione serduszko.

To nie tylko słowniczek, ale też cytaty, które wierzę, że rozbawią Was nie tylko do łez, ale i rozwalą ze śmiechu płuca. 

Oprócz tego w książce znajdziecie moje krótkie opowiadanie, po polsku, tak żeby każdy zrozumiał, z bardzo mocnym jajem.

Od Autora:

Godać kożdy może, trocha lepiyj i trocha gorzej. Nasza najpiękniejsza "ślonsko godka", to ta, której używamy na co dzień, w domu, pisząc ze znajomymi na messengerze, a przede wszystkim ... kłócąc się. Wierzę w to, że śląska godka nie jest jednolita. W każdym mieście, osiedlu, domu godo sie inaczej, słowa różnią się od siebie, ale najważniejsze, że wszyscy się rozumiemy, albo przynajmniej staramy.

Ja pochodzę z Piekar Śląskich, i tam właśnie nauczyłem się godać, jako mały bajtel. Do liceum chodziłem w Bytomiu, do tzw. "Sikoraka" i tam się tak zakręciłem na punkcie tego jak zupełnie inaczej godomy, akcentujemy, rycymy na Rudzie, na Górach, w Świętochłowicach, że postanowiłem ... założyć Rubensa. 


To wszystko na 62 stronach, w twardej oprawie.

Rozmiar: 15 cm x 15 cm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl